اطلاعیه در رابطه با ترافیک داخلی نیم بها برای سایت های داخل ایران

با توجه به سیاست جدید دولت در جهت کاهش تعرفه اینترنت برای کاربران داخل ایران، تمامی شرکت های تامین کننده اینترنت ملزم هستند ترافیک سایت هایی که در داخل ایران میزبانی می شوند را حداقل به صورت نیم بها محاسبه نمایند.
ولی متاسفانه هر یک از شرکت های اینترنتی به صورت سلیقه و با در نظر گرفتن منافع شرکتی خود، اقدام به انتشار لیستی متفاوت! از سایت هایی که ترافیک آنها را به صورت نیم بها محاسبه می کنند نموده اند و جالب اینکه سایت هایی که ترافیک بالایی ندارند را جزو سایت های با ترافیک نیم بها در لیست خدمات خود قرار داده اند

به اطلاع کلیه کاربران می رسانیم که سایت پرشیا فیلم و کلیه سرورهای دانلود آن در داخل ایران میزبانی می شوند و امکان دانلود و محاسبه ترافیک به صورت نیم بها برای کلیه کاربران از سوی شرکت های تامین کننده وجود دارد .اگر شرکت های تامین کننده از ناآگاهی کاربران سو استفاده می کنند و ترافیک مصرفی را با تعرفه بین الملل محاسبه می کنند! شما میبایست به سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات اطلاع دهید.

کاربران عزیز در صورتی که تعرفه دانلود از سایت های داخل ایران برای شما با نرخ بین المللی محاسبه می شود لطفا با مراجعه به سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات در این نشانی نسبت به گزارش این موضوع اقدام نمایید.

 

سایت های ثبت شده در سامانه تعرفه نیم بهاء : به نشانی